Žádné produkty
| Značka | Power Energy Battery |
| Kód produktu | 14257274 |
| Produktové číslo | 180107 |
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Pokud Váš typ přístroje není v tomto seznamu, avšak typové číslo baterie (např. NP-30, NB-2LH atd.) se shoduje s výše uvedeným číslem, pak tato baterie bude kompatibilní i s Vaším přístrojem.
Pro ověření kompatibility s Vaším fotoaparátem porovnejte prosím označení Vaší originální baterie s naším označením ve sloupci: "Part number"
| Barva | Bílá |
| Typ | Li-Ion |
| Napětí | 3,6/3,7V |
| Rozměry (délka x šířka x výška) | 42x34,2x7mm |
| Hmotnost | 17g |
| Kapacita | 1100mAh |
| Part. number | NB-6L |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |