Žádné produkty
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato baterie je plně kompatibilní s vaším modelem notebooku Asus X555L a také s níže uvedenými řadami notebooků.
| Napětí | 7.6 Volt |
| Záruka | 24 měsíců (funkčnost), 12 měsíců (kapacita článků) |
| Modelové číslo | X555L |
| Rozměry | 162.50 x 64.50 x 9.10 mm |
| Hmotnost | 176 g |
| Vstupní napětí | 7.4V (7.6V) |
| Kapacita | 4900 mAh (36 Wh) |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | 0B200-01000200, 0B200-01200000, 0B200-01200100, 0B200-01200200, 0B200-01200300, 0B200-01200400, 2ICP4/63/134, C21N1347 |
| Zabezpečení proti | přepětí |
| Počet článků | 4 články Li-polymer |
| Značka článků | Tianneng |
| Obsah balení | baterie, návod k obsluze, záruční list |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |