Žádné produkty
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato baterie je plně kompatibilní s vaším modelem notebooku HP 4510S a také s níže uvedenými řadami notebooků.
| Napětí | 10.8 Volt |
| Záruka | 24 měsíců (funkčnost), 12 měsíců (kapacita článků) |
| Modelové číslo | 4510S |
| Rozměry | 268.50 x 57.80 x 20.30 mm |
| Hmotnost | 326 g |
| Vstupní napětí | 10.8V (11.1V) |
| Kapacita | 4400 mAh (48 Wh) |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | 513129-141, 513129-161, 513129-321, 513129-351, 513129-361, 513130-141, 513130-161, 513130-321, 535753-001, 535808-001, 536418-001, 572032-001, 591998-141, 593576-001, HSTNN-1B1D, HSTNN-I60C, HSTNN-I60C-5, HSTNN-I61C, HSTNN-I61C-5, HSTNN-I62C, HSTNN-I62C-7, HSTNN-IB1C, HSTNN-IB2C, HSTNN-IB88, HSTNN-IB89, HSTNN-IBOC, HSTNN-LB88, HSTNN-OB88, HSTNN-OB89, HSTNN-XB88, HSTNN-XB89, NBP6A156, NBP6A156B1, NBP8A157B1, NZ375AA, ZZ08 |
| Zabezpečení proti | přepětí |
| Počet článků | 6 článků Li-Ion |
| Značka článků | Tianneng |
| Obsah balení | baterie, návod k obsluze, záruční list |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |