Žádné produkty
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato baterie je plně kompatibilní s vaším modelem notebooku Sony SVE151E11M a také s níže uvedenými řadami notebooků.
| Záruka | 24 měsíců (funkčnost), 12 měsíců (kapacita článků) |
| Modelové číslo | SVE151E11M |
| Vstupní napětí | 11.1V (10.8V) |
| Kapacita | 4400 mAh (49 Wh) |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | VGP-BPL26, VGP-BPS26, VGP-BPS26A |
| Zabezpečení proti | přepětí |
| Počet článků | 6 článků Li-Ion |
| Značka článků | Zhuoneng |
| Obsah balení | baterie, návod k obsluze, záruční list |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |