Žádné produkty
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato baterie je plně kompatibilní s vaším modelem notebooku Toshiba C660-28V a také s níže uvedenými řadami notebooků.
| Napětí | 10.8 Volt |
| Záruka | 24 měsíců (funkčnost), 12 měsíců (kapacita článků) |
| Modelové číslo | C660-28V |
| Rozměry | 205.00 x 50.00 x 20.00 mm |
| Hmotnost | 320 g |
| Vstupní napětí | 10.8V (11.1V) |
| Kapacita | 4400 mAh (48 Wh) |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | PA3817, PA3817U, PA3817U-1BAS, PA3817U-1BRS, PA3818, PA3818U, PA3818U-1BAS, PA3818U-1BRS, PA3819, PA3819U, PA3819U-1BAS, PA3819U-1BRS, PA3819U-BRS, PABAS228, PABAS229, PABAS230 |
| Zabezpečení proti | přepětí |
| Počet článků | 6 článků Li-Ion |
| Značka článků | Tianneng |
| Obsah balení | baterie, návod k obsluze, záruční list |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |