Žádné produkty
| Značka | CEL-TEC |
| Kód produktu | 14257165 |
| Produktové číslo | 1101-001 |
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Li-ion akumulátor 18650 s ochranným obvodem proti přebití i podbití baterie a kapacitou 2600 mAh.
Li-ion baterie je univerzální článek hojně využívaný u elektronických soptřebičů.
Cel-Tec je nabízí ke svým svítilnám a skrytým kamerám.
Baterii lze použít také jako náhradní článek ke svítilně FLZA 50 a FLZA-375 Apollo.
| Specifikace | Hodnota |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion 18650 |
| Kapacita: | 2600 mAh |
| Napětí: | 3,6 V |
| Napětí | 3,6 V |
| Kapacita | 2600 mAh |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |