Žádné produkty
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato baterie je kompatibilní s part number HSTNN-IB4X.
Part. number (označení modelu) naleznete na zadní straně Vaší původní baterie. Pokud se bude shodovat s námi uvedeným číslem, tato baterie bude fungovat s Vaším notebookem.
| Napětí | 10.8 Volt |
| Záruka | 24 měsíců (funkčnost), 12 měsíců (kapacita článků) |
| Rozměry | 204.50 x 50.00 x 22.50 mm |
| Hmotnost | 298 g |
| Vstupní napětí | 10.8V (11.1V) |
| Kapacita | 4400 mAh (48 Wh) |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | 718676-241, 718677-141, 718677-221, 718677-421, 718677-421(3ICR19-66-2), 718678-241, 718678-421, 718754-001, 718755-001, 718756-001, 718757-001, CA06, CA06055, CA06055-CL, CA06055XL, CA06XL, CA09, E7U21AA, E7U21UT, E7U22AA, E7U22UT, H5G74E, HSTNN-DB4X, HSTNN-DB4Y, HSTNN-DB4Z, HSTNN-I15C, HSTNN-I15C-4, HSTNN-I15C-5, HSTNN-I16C, HSTNN-I17C, HSTNN-IB4W, HSTNN-IB4X, HSTNN-IB4Y, HSTNN-LB4X, HSTNN-LB4Y, HSTNN-LB4Z, HSTNN-LP4Z |
| Zabezpečení proti | přepětí |
| Počet článků | 6 článků Li-Ion |
| Značka článků | Tianneng |
| Obsah balení | baterie, návod k obsluze, záruční list |
| 0x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |