Žádné produkty
| Značka | Movano |
| Kód produktu | 14260930 |
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato nabíječka je kompatibilní s nabíječkou part number a065r073l.
Part number (označení modelu) naleznete na zadní straně Vaší původní nabíječky. Pokud se bude shodovat s námi uvedeným číslem, tato nabíječka bude fungovat s Vaším notebookem.
Napájecí kabel je součástí nabíječky.
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozměry | 107.50 x 46.00 x 29.30 mm |
| Výstupní výkon | 65W |
| Vstupní napětí | 100-240V |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | 074VT4, 0G6J41, 0MGJN9, 332-0971, 5NW44, 74VT4, a065r073l, DA65NM135 DA65NM137 DA65NM138, DA65NM135DA65NM137DA65NM138, DA65NM191, ha65ns5-00, MGJN9, PA-1650-02D3 |
| Výstupní napětí a proud | 19.5V 3.34A |
| Rozměr konektoru | 4.5 x 3.0 mm, pin |
| Napájecí kabel | 2 pin |
| Obsah balení | nabíječka, síťový kabel, návod k obsluze, záruční list |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |