Žádné produkty
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato nabíječka je kompatibilní s part number
Napájecí kabel je součástí nabíječky.
Part number (označení modelu) naleznete na zadní straně Vaší původní nabíječky. Pokud se bude shodovat s námi uvedeným číslem, tato nabíječka bude fungovat s Vaším tabletem.
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozměry | 73.50 x 35.70 x 53.00 mm |
| Výstupní výkon | 36W |
| Vstupní napětí | 100-240V |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | 00HM600, 00HM601, 00HM602, 00HM603, 00HM604, 00HM605, 00HM606, 00HM607, 4X20E75066, 4X20E75067, 4X20E75080, ADLX36NCC2A, ADLX36NCN2D, ADLX36NCT2C, SA10E75783, SA10E75785, TP00064A |
| Výstupní napětí a proud | 12V 3A |
| Rozměr konektoru | 7.5 x 2.9 mm, obdélníkový |
| Obsah balení | nabíječka, návod k obsluze, záruční list |
| 2x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |