Žádné produkty
| Značka | Movano |
| Kód produktu | 14261052 |
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato auto nabíječka je plně kompatibilní s vaším modelem notebooku HP 13-M210DX X2 PC a také níže uvedenými řadami notebooků.
Napájecí kabel je součástí nabíječky.
| Záruka | 24 měsíců |
| Modelové číslo | 13-M210DX X2 PC |
| Výstupní výkon | 65W |
| Vstupní napětí | 12-24V |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | 15-R110NA, 15-R111NA, 613149-001, 677770-001, 677770-002, 677774-004, 693711-001, 709985-001, 709985-002, 709985-003, 709985-004, 710412-001, 714149-001, 714149-002, 714149-003, 714158-001, 714159-001, 714657-001, 724264-001, 724264-002, 751889-001, 753559-001, 756413-001, 854055-002, A065R07DL, AD9043-021G2, AD9043-022G2, Add011-021g2, H6Y89AA, HSTNN-CA15, HSTNN-DA15, HSTNN-LA15, L25298-002, PA-1650-32HJ, PA-1650-32HY, PA-1650-34HE, PPP009A, PPP009L-E, PPP019L-S, PPP09L-E, TPC-CA58, TPN-DA16 |
| Výstupní napětí a proud | 19.5V 3.33A |
| Rozměr konektoru | 4.5 x 3.0 mm, pin |
| Obsah balení | nabíječka, návod k obsluze, záruční list |
| 0x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |