Žádné produkty
| Značka | Movano |
| Kód produktu | 14284129 |
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato nabíječka je plně kompatibilní s vaším modelem notebooku Asus ROG Strix GL703GM-EE074 a také s níže uvedenými řadami notebooků.
Napájecí kabel je součástí nabíječky.
| Záruka | 24 měsíců |
| Modelové číslo | GL703GM-EE074 |
| Rozměry | 170 x 80.5 x 40 mm |
| Výstupní výkon | 180W |
| Vstupní napětí | 100-240V |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | 0A001-00081600, 0A001-00262000, 0A001-00262100, 0A001-00262200, 0A001-00262300, 0A001-00262500, 0A001-00263400, 0A001-00263500, 0A001-00263600, A17-180P1A, ADP-180MB F, ADP-180MBF, ADP-180TB HB, ADP-180UB B, ADP-180UB BA, ADP-180UB BB, ADP-180UBB |
| Výstupní napětí a proud | 19.5V 9.23A |
| Rozměr konektoru | 6.0 x 3.7 mm, pin |
| Napájecí kabel | 3 pin |
| Obsah balení | nabíječka, síťový kabel, návod k obsluze, záruční list |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |