Žádné produkty
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato nabíječka je plně kompatibilní s vaším modelem notebooku Lenovo Yoga 510-14AST a také s níže uvedenými řadami notebooků.
Napájecí kabel je součástí nabíječky.
| Záruka | 24 měsíců |
| Modelové číslo | 510-14AST |
| Rozměry | 88 x 36 x 26 mm |
| Výstupní výkon | 45W |
| Vstupní napětí | 100-240V |
| Certifikace | CE, FCC, RoHS |
| Part. number | 5A10H42919, 5A10H42921, 5A10H42923, 5A10H42925, 5A10H42926, 5A10H43625, 5A10H43630, 5A10H43632, 8SPA145055LN, ADL45WCC, ADL45WCE, ADL45WCF, ADL45WCG, ADL45WCK, ADLX45DLC3A, ADP-45DW, ADP-45DW A, ADP-45DW B, ADP-45DW BA, ADP-45DW C, ADP-45DW G, ADP-45DW H, ADP-45DWA, ADP-45DWB, ADP-45DWBA, ADP-45DWC, ADP-45DWG, ADP-45DWH, GX20K11838, L1CZ51T001L, PA-1450-55LI, PA-1450-55LL, PA-1450-55LN, PA-1450-55LR, PA-1450-55LU |
| Výstupní napětí a proud | 20V 2.25A |
| Rozměr konektoru | 4.0 x 1.7 mm |
| Napájecí kabel | 3 pin |
| Obsah balení | nabíječka, síťový kabel, návod k obsluze, záruční list |
| 0x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |