Žádné produkty
| Značka | Movano |
| Kód produktu | 14260995 |
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
Tato nabíječka je plně kompatibilní s vaším modelem notebooku Toshiba Satellite C660-1CV a také s níže uvedenými řadami notebooků.
Napájecí kabel je součástí nabíječky.
| Záruka | 24 měsíců |
| Modelové číslo | C660-1CV |
| Rozměry | 126.00 x 50.50 x 31.00 mm |
| Výstupní výkon | 75W |
| Vstupní napětí | 100-240V |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | ADP-75SB AB, ADP-75SB BB, ADP-75SBAB, ADP-75SBBB, ADP-75WB B, ADP-75WBB, F4600A, F4814A, PA-1750-01, PA-1750-04, PA-1750-09, PA-1750-24, PA3432E-1ACA, PA3432U-1AC3, PA3468E-1AC3, PA3468U-1ACA, PA3715E, PA3715E-1AC3, PA3715U-1ACA |
| Výstupní napětí a proud | 19V 3.95A |
| Rozměr konektoru | 5.5 x 2.5 mm |
| Napájecí kabel | 3 pin |
| Obsah balení | nabíječka, síťový kabel, návod k obsluze, záruční list |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |