Žádné produkty
| Značka | Movano |
| Kód produktu | 14261093 |
Na produkt nebyly publikovány žádná hodnocení
<p>Tato nabíječka je plně kompatibilní s vaším modelem tabletu Asus TX300CA-DH71 a také níže uvedenými řadami tabletů.</p>
| Záruka | 24 měsíců |
| Modelové číslo | TX300CA-DH71 |
| Rozměry | 109.00 x 47.00 x 31.00 mm |
| Výstupní výkon | 65W |
| Vstupní napětí | 100-240V |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Part. number | ADP-65AW A, ADP-65AWA, PA-1650-67 |
| Výstupní napětí a proud | 19V 3.42A |
| Rozměr konektoru | 5 pin |
| Napájecí kabel | 3 pin |
| Obsah balení | nabíječka, síťový kabel, návod k obsluze, záruční list |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |